Autorka

Kim jestem?

Nieśmiałą kobietą po trzydziestce, która najpierw spartaczyła sobie życie a później uciekła do głuszy żeby spróbować je poukładać. Nie osiągnęłam na tym polu zbytnich sukcesów ale każdy krok przybliża do celu więc kiedyś się pewnie do niego doczłapię.

Obecnie mieszkam na niewielkiej wsi. Żeby do mnie trafić trzeba wiedzieć gdzie się zdąża bo wieś nie jest przejazdowa a raczej stanowi koniec drogi. Wokoło mam pola i lasy, grzybne lasy, no i mój wielki ogród, w którym pracuję zwykle sama. Mam bzika na punkcie rabatek z krzewami i kwiatami ale uprawiam też nieco warzyw. Nieobca mi także hodowla brojlerów, choć te akurat zamieszkują u zaprzyjaźnionej sąsiadki z wielkim, pustym, gospodarstwem rolnym.

Jestem pasjonatką psów. Nie wyobrażam sobie bez nich domu. Lubię sobie czasem powyszywać, coś upiec czy skoczyć na zumbę. Jesienią odbija mi na punkcie grzybów. I choć najbardziej na świecie nienawidzę robactwa widok podgrzybeczka w mchu sprawia że natychmiast zapominam o tych wszystkich czających się w krzakach potworach.

Ostatnimi czasy całą swoją energię i czas poświęcam na RPGi. Gram, prowadzę sesje, jeżdżę na konwenty. Jedynym co mnie odciąga od erpegowania jest ogród.

Charakterek? Bardzo proszę:

Złośnica z sercem na dłoni. Asertywności we mnie za grosz. Naturę mam istnie kocią – nafuka, podrapie ale i zamruczy. Chadzam swoimi ścieżkami. Ogromnym plusem jest moja łatwość adaptowania się do zaistniałej sytuacji. Czy będę musiała wziąć udział w imprezie biznesowej w szpilkach i małej czerwonej czy też założyć gumowce i przeżyć tydzień w głuszy pod namiotem poradzę sobie równie sprawnie.

W zasadzie mogła bym napisać – typowy zodiakalny Baran – byłoby dużo krócej…

Kocham księżyc i gwiazdy. Mogę godzinami wpatrywać się w wiszące nad głową konstelacje a kiedy jest pełnia specjalnie odsuwam rolety żeby patrzeć na księżyc kiedy zasypiam. Sama z siebie się śmieję, że jestem taką współczesną czarownicą, która leczy ziołami a w długie jesienne wieczory produkuje nalewki. W dodatku z nosem w książkach bo jak się dorwę to się oderwać nie umiem.

Podsumowując: oblicz mam wiele i nie sposób wszystkie opisać.

Chcesz się ze mną skontaktować? Nic prostszego:

– napisz maila: auraya82@gmail.com

– kliknij na FB: https://www.facebook.com/czyzowiczmonika

– albo poszukaj mnie na skypie: auraya_82