Współpraca

To było ciekawe zrządzenie losu. Organizacja działa zaledwie 30 km od mojego miejsca zamieszkania, organizowali konwenty niecałe 20 km od mojej dziczy a ja poznałam ich w Warszawie, czyli ponad 120 km. Zjava 2015 zapoczątkowała tą przyjaźń i żywię nadzieję, że potrwa jak najdłużej. Zapraszam do Toporów.

https://www.facebook.com/topory

http://topory.org/

 

To było moje pierwsze spotkanie z Earthdawnem w sieci. Nadal forum przynależne do tej strony to dla mnie źródło wielu ciekawych informacji.

http://earthdawn.com.pl/joomla/index.php

 

 

Adę poznałam przy okazji recenzji mojej książki. To była pierwsza, zupełnie mi nieznana, osoba, która napisała konstruktywną i świadomą recenzję. Tak trafiłam na Jej bloga. Ponieważ łączy nas zamiłowanie do książek nie mogłam nie umieścić tutaj linka do owej stronki.

http://ujrzec-slowa.blogspot.com/

 

Nie było by mnie w punkcie, w którym jestem, gdyby nie pewien niezwykły zbieg okoliczności. Autor poniższego bloga pocztą pantoflową dowiedział się, że prowadzę ED i poprosił o możliwość grania u mnie. Teraz to piękna przyjaźń, której wiele fajnych rzeczy zawdzięczam. Blog zaś jest kopalnią informacji o Earthdawnie oraz pomocy, które Kosmit sam zrobił.

http://www.kosmitpaczy.pl/

BeastWorm

Z Bastim poznałam się przy okazji mojego udziału w Złotych Toporach. To świetny gracz i dobry Mistrz Gry, a przede wszystkim kopalnia wiedzy o RPG. Zapraszam na jego nieregularnik:

https://beastworm.wordpress.com/